Hakkımızda

Markamız ARTHUBO genç ve dinamik ekibi ile 2011 yılından bu yana üretim ve tasarımı bir arada sunma avantajı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tasarımlarımız; İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki showroomumuzda proje ekibimiz tarafından teknolojik yazılımlar desteği ile fonksiyonelliği modern çizgilerle birleştirecek şekilde, her biri birbirinden farklı, tamamı ihtiyacınıza özel kendi tesislerimizde üretim yapmanın konforu ile oluşmaktadır.

İTOB Organize Sanayi Bölgesinde kurulu üretim tesisimiz; mobilya üretiminde ihtiyaç duyulabilecek tüm makine ve teçhizatlara sahip, kalite standartlarını benimsemiş, iş güvenliği ve çevre bilinci ile inovasyon odaklı üretim gerçekleştirmektedir.

Sizi, hayal ettiğiniz konfora şık tasarımlarla buluşturma kabiliyetine sahip üretim ve tasarım ekibimiz; tasarım aşamasından başlayan, ürün kalitesiyle harmanlanan, satış sonrası servis hizmetlerindeki çözüm anlayışıyla perçinlenen müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkmaktadır. 

Projelerimiz üretim ile tasarımın entegre edildiği tüm dünyada kullanımı yaygın olan programlar aracılığı ile uygulanmaktadır. Üretim akışı otomatik ve yarı otomatik makine parkurlarında tamamı işinin ehli teknik kadromuz ile yürütülmektedir.

Fabrikamıza giriş yapan hammadde ve aksesuarlar, kalite mühendisi tarafından giriş kontrolleri yapıldıktan sonra üretim için kabul edilmektedir. Üretime giren kontrolü tamamlanmış hammaddeler ebatlanmak üzere önce kaba ölçülerine getirilir, ardından CNC kontrollerle kalibre edilir. Konveyör sistemi ile sonraki işlem için barkodunda yer alan hatlara yönlendirilir. Bantlama, delik delme ve diğer tekil işlemlerden geçerek yarı mamul olarak ara stoklara dahil edilir.  Aksesuarları entegre edilen paneller seri üretim bandı üzerinde bir araya getirilerek, temizlik ve proses kontrolleri yapılır.

Kontrollerden geçen ürünler sevk esnasındaki darbeden korunmak üzere dopel karton ve streç naylon ile ambalajlanır.

Sevkiyata hazır olan ürünler verilen teslim süresine göre gerekli olduğu takdirde depolarımızda bekletilir, sevkiyat günü ekibimiz tarafından projedeki detaylar dikkate alınarak, önceden hazırlanmış olan proje alanında montaj işlemleri gerçekleştirilir.